Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutí PC při prohlížení netu

Prosím vás o radu. Stává se mi to už poměrně často, když jsem na netu a jentak projíždím stránky tak se komp zasekne, že nic nejde dělat a LED která signalizuje práci HDD se rozsvítí na plno. Z tohohle stavu se dostanu akorát tvrdym resetem.
Nejdřív jsem si myslel, že je problém v softwaru ale tohle se mi stává jak ve windows tak i v linuxu. Moje sestava má už 8let a před půl rokem začal habrovat zdroj a vzal sebou HDD. Koupil jsem novej zdroj novej HDD a všechno bylo OK. Až do teď.
Konfigurace- celeron 633 nataktovanej na 905MHz, GeForce 4 MX440 64MB, 320MB RAM a 80GB a 30GB HDD a zdroj je Eurocase 450W místo původního Fortrona 200W a vodní chlazení.
Nevim čim to je, asi už odchází deska, nebo zdroj ?

Nemůžu uvěřit, že si ještě někdo koupí zdroj značky Eurocase,
zvláště je-li to poměrně pravidelný účastník Poradny.
Zahoď ten zdroj velikým obloukem, zruš přetaktování a kup si zdroj
nějaké normální značky, protože bez slušného zdroje a desky se nikam nehneš.

Ten zdroj jsem koupil z nouze, protože jinej u nás neměli. O Eurocase už nějakej ten pátek vim,že stojeji za velký kulový. Tak jsem myslel, že to vydrží aspoń dva roky, když bude zatěžovanej polovičním výkonem. A snad už se sere po půl roce.