Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční háček v XP

Mám dotaz...
Mám wind.XP a vše funguje OK...mimo psaní háčku a čárky nad písmeny......klávesnici jsem vyměnil a nic....háčky a čárky nejdou psát v celém PC /Word,exel, poznámkový blok wind., IE 7 a všech dalších programech kde lze psát/.....háček a čárka se napíše ale vedle písmene ne nad !!!!když se píše háček nebo čárka drží se shift a znaková klávesa háčku , jednou nic a napodruhé se udělají dva háčky nebo dvě čárky vedle sebe /např. ve wordu/...může někdo poradit co s tím????? díky Fery

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = search_frame.php
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.seznam.cz
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = fwlink
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
R3 - URLSearchHook: ICQ Toolbar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\PROGRA~1\ICQTOO~1\toolbaru.dll
F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe,C:\WINDOWS\system32\ntos.exe ,
O2 - BHO: XTTBPos00 Class - {055FD26D-3A88-4e15-963D-DC8493744B1D} - C:\PROGRA~1\ICQTOO~1\toolbaru.dll
O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: Need2Find Bar BHO - {4D1C4E81-A32A-416b-BCDB-33B3EF3617D3} - C:\Program Files\Need2Find\bar\1.bin\ND2FNBAR.DLL (file missing)
O2 - BHO: (no name) - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\ssv.dll
O2 - BHO: CHelper Class - {99A7C4DD-B2E6-4CA0-BB6E-737A61364155} - C:\PROGRA~1\EUROTR~1\e2003i.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O2 - BHO: AcroIEToolbarHelper Class - {AE7CD045-E861-484f-8273-0445EE161910} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\2.0.301.7164\sw g.dll
O3 - Toolbar: Adobe PDF - {47833539-D0C5-4125-9FA8-0819E2EAAC93} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O3 - Toolbar: ICQ Toolbar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\PROGRA~1\ICQTOO~1\toolbaru.dll
O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O3 - Toolbar: (no name) - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - (no file)

Přeinstalace zcela určitě pomůže, divím se, že se tak hloupě ptáš - není to přece vlastnost tvého hardware, ale softwarová záležitost. Když tak ale procházím tvé reakce, tak se jaxi přestávám divit ... (vypadí to, že nejsi s to pochopit, že jiní tak nějak nějak nevědí, co jsi si do počítače zavlekl a pouze se snaží uhodnout, co jsi vlastně vyvedl a tápou, na rozdíl od tebe).

Dík za odpovědi....už jsem zkusil možné i /nemožné/...už jsem projížděl programy např. VCleaner-em a Ad-Aware a pod i v nouzovém režimu....něco to najde/ nějaké červy a dám to do trezozu a potom restartuji a stále nemůžu napsat háček a čárku nad písmenem.....!!!!!!

Vzhledem k tomu, že to máš prolezlý červama a různou havětí, tak doporučuju zazálohovat důležitý data a nainstalovat kompletně novej systém a začít se zajímat o ochranu PC před havětí.
První věc, co na nové instalaci Windows uděláš, že dětem přidelíš ÚČET UŽIVATELE a sobě raději taky a z těchto účtů chodit na internet. A rozhodně nesdělovat dětem administrátorské heslo. Pokud děti umí počítač zavirovat a neumí si ho samy dát do pořádku, tak si administrátorský přístup nezaslouží.
Firewall je snad samozřejmost. Jestli používáš na internet Internet Explorer starší, než verze 7, tak raději začni užívat FireFox, nebo Operu, bude to odolnější vůči internetové havěti.

Zkusil bych jednorázový čistič Avast Cleaner: aswclnr.exe
Info: avast-virus-cleaner.html

Seznam známých virů
avast! Virus Cleaner je v současné době (ve verzi 1.0.211) schopen identifikovat a odstranit následující rodiny virů / červů:

* Win32:Badtrans [Wrm]
* Win32:Beagle [Wrm] (známý také jako Bagle), varianty A-Z, AA-AH
* Win32:Blaster [Wrm] (znamý také jako Lovsan), varianty A-I
* Win32:BugBear [Wrm] - včetně variant B-I
* Win32:Ganda [Wrm]
* Win32:Klez [Wrm] - všechny varianty (včetně variant viru Win32:Elkern)
* Win32:MiMail [Wrm] - varianty A, C, E, I-N, Q, S-V
* Win32:Mydoom [Wrm] (varianty A, B, D, F-N, včetně trojského koně)
* Win32:Nachi [Wrm] (známý též jako Welchia, varianty A-L)
* Win32:NetSky [Wrm] (známý též jako Moodown, varianty A-Z, AA-AD)
* Win32:Nimda [Wrm]
* Win32:Opas [Wrm] (znamý také jako Opasoft, Opaserv)
* Win32:Parite (známý také jako Pinfi, varianty A-C)
* Win32:Sasser [Wrm] (varianty A-G)
* Win32:Scold [Wrm]
* Win32:Sinowal [Trj] - varianty AA, AB
* Win32:Sircam [Wrm]
* Win32:Sober [Wrm] - varianty A-I, J-K
* Win32:Sobig [Wrm] - včetně variant B-F
* Win32:Swen [Wrm] - včetně UPX variant
* Win32:Tenga
* Win32:Yaha [Wrm] (znamý také jako Lentin, všechny varianty)
* Win32:Zafi [Wrm] (varianty A-D)