Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Brutalni zpomaleni systemu po kopirovani velkych fajlu

Ave, Caesar. Potreboval bych trosku nakopnout pri reseni nasledujiciho problemu:

Po kopirovani (ci presunu) velkych souboru (rekneme 1GB) se system (hlavne graficke operace) vlecou jak snek. Projevuje se to tak, ze po maximalizaci okna z traye je toto prekreslovano rychlosti, za kterou bych to zvladl namalovat do cancaku. Cele to pusobi dojmem, ze se v te chvili uklada diskova mezipamet na HDD (a hadr taky pracuje). Po cca trech minutach (nejspis po flushnuti bufferu) se PC zbrcha k zivotu. Zde otazka: je mozne, ze si system vyhradi pro zpozdeny zapis celou RAM (mam tam dve giga, krome nasdileneho kousku pro integrovane GPU)? Pokud jo - jde to nejak "ocesat" na mensi velikost? Otazka No.2: je mozne, ze to dela integrovane GPU? Prd vim, jestli si alokace pameti bere nejaky fyzicky rozsah, ci je to dynamicky pridelovano. Setkal se s tim nekdo?

Jeste nezbytna konfigurace: WXP SP2 na AX2 5000+, 2GB RAM, 0.5TB SATA2, int. GPU X1250.

Za pripadne postrceni predem dik...

Nechybi ti kodeky (wolf to ma v sobe). S timto formatem jsou obecne problemy - nekde to zvuci dobre, jinde to dela bordel. Jeste (pokud me neproklejes :-p) zkus CCCP balicek - je to postavene na ffdshow a docela vyladene. Mne osobne na tom "jabkove" zalezitosti frci. Co mas za masinu? Neni to slabe?

šmarjá... všechny tyhle "indexovací" procesy odstřeluju a zakazuju hned po instalaci. Nesnáším, když mi něco bez mýho vědomí hrabe po disku a já nevím co.

Tak vsecko je jinak :-p. Delal to ten potrat ICQ 5.1. Neprisel jsem na to proto, neb ve sprave procesu nebylo videt zadne nehezke zatizeni, pritom zpomaleni bylo zretelne jen pri praci s grafikou (prekreslovani oken). Vsem zucastnenym dekuju a znacim vyreseno.