Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor na dvou pc

Prosim Vas existuje nejake zarizeni, do ktereho bych pripojil monitor(VGA)a ze zarizeni by vedl vyvod do stolniho pc a do notebooku.Ja bych byl schopen si na zarizeni prepinat monitor bud na pc nebo na notebook.
Vim ze neco obdobneho existuje na tisk, kde lze prepinat tiskarny(na kterou chci tisknout),ale nevim zda neco takoveho existuje pro monitor.
Dekuji

vybral jsem si nakonec tento model ATEN CS-62U, KVM elektronický přepínač pro 2 PC
Moje situace je nasledujici.
1 stolni pc,
1 monitor
1 notebook
1 bezdratovy set (klavesnice i mys) pres usb
Chtel jsem se zeptat jak je to s tim prepinacem.Propojeni monitoru a pc chapu(i prepinani)
Ale nevim jak je to s tim bezdratovym setem.Prepodkladam ze USB snimac spojim s prepinacem,ale nevim naco jsou ty dva volne usb na konci.
Mohl by mi to nekdo prosim rozumne vysvetlit.Dekuji

Diky moc za ochotu radit.
Mel bych posledni dotaz.Moc to nechapu porad(omlouvam se)
Mam tuto klavesnici
http://www.alza.cz/set-microsoft-wireless-optical-d esktop-2000-cz-bezdratova-klavesnice-a-opticka-mys- usb-bulk-d72077.htm
Bude to fungovat???
Ja myslel ze jedna klavesnice a jedna mys mi staci.Ale z Vaseho popisu chapu ze bych musel mit ke kazdemu pc mit dve klavesnice a dve mysi.Dekuji za vysvetleni.
Jde mi o to zda mi opravdu staci jedna klavesnice a jedna mys.Diky

ehm, jak budeš svou bezdrátovou sadou kbd+myš ovládat 2 počítače, a ještě jejich obraz přepínat na společném monitoru, to mi moje plyšová hlava nebere [http://stat.livejournal.com/img/mood/charitycam/bea rs/curious.gif]

jsem si znova přečetl tvůj dotaz, a furt by to mělo fungovat (raději přes ps/2 propojení:
u běžných pécéček je výstup na monitor, a vstupy pro klávesnici a myš. přepínání mezi 2 pc se dělá zde několikrát zmiňovanou krabičkou "kvm" - máš 1 klávesnici, jeden myš a jeden centrální monitor píchlý do kvm (viz předchozí obrázek), a dva páry kabelů od kvm do obou pc.

u notebuku to tak bude použitelné snad taky, s tím že musí mít běžný vga výstup, a grafiku si nastavíš na kopírování obrazu (nebo externí monitor).

Pane boze, co furt nechapes.
Chces kupit toto, nie?
http://www.alza.cz/aten-cs-62u-kvm-elektronicky-pre pinac-pro-2-pc-propojeni-1x-vga-1x-klav-1x-mys-2x- u sb-periferie-mini-d71466.htm
vacsi obrazok
http://www.alza.cz/ShowImage.asp?iditem=71466&fd=Fo toAdd&cd=NK207-02

Tie draty ktore z toho idu strcis do dvoch PC (mas tam z kazdeho typu kabla po jednom, jeden monitorovy kabel do jedneho PC druhy do druheho PC, jeden USB kabel do jedneho PC, druhy do druheho PC).
Do dier na tom zariadeni strcis monitor, klavesnicu, mys. Dve diery su tam preto ze jedna diera je pre mys a druha diera je pre klavesnicu. Ak z tvojej klavesnice+mysi ide len jeden USB konektor (co je vseobecne dost neobvykle) tak to strcis len do jednej diery a druha diera ostane volna. Ostava otazka ci sa s tym ten switch vysporiada ze mas klavesnicu a mys na jednom USB kabli - to by znamenalo ze v tej tvojej klavesnici je dalsi USB HUB a ten switch s tym moze mat problem, ale nemal by mat problem ak ho urobili poriadne.

Ci to bude fungovat s tvojou klavesnicou+mysou ti nenapisem ptz nemam tvoju klavesnicu+mys. To sa da jedine vyskusat, ci spravili switch alebo tu tvoju klavesnicu+mys poriadne. klavesnic a switchov je milion, nemoze nikto skusat vsetky kombinacie. Ak to nepojde tak si kup normalnu USB mys a normalnu USB klavesnicu (tak aby mali oddelene USB konektory), s nimi to pojde urcite.