Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paremetry počítače

Dobý den, jaké parametry musí mít počítač aby dobře fungoval? Myslím tím paměť, procesor...............
Díky za rady
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt)

No k čemu může tak počítač sloužit?
Ale nic, tyhle rady si nechte pro někoho jinýho.
Všichni se tváříte jako mistři světa a na otázku odpovídáte jako jako jako mistři světa. Fakt dík a jestli máte ještš nějakou chytrou odpověd, sem s ní

Takových jako ty je za korunu kornout. Když se neumíš zeptat, nečekej přesnou odpověď. Jiné parametry bude mít počítač pro kancelářské využití a jiné zase pro střih videa. Takže se laskavě vymáčkni, co na něm budeš dělat, nebo se nic konkrétního nedozvíš.

Docela vostrý slova,ale třeba sis ulevil.
Nejsem počítačovej odborník,proto mě neodsuzuj
Myslím počítač pro normální používání.
Internet, hry, vypalování DVD, telefonování.
Prostě aby měl rychlost, nekousával se.
Omlouvám se všem počítačovým expertům, víc konkrétní být neumím.

Kdepak, neulevil - ale povedlo se mi to, o co mi šlo. Dostat z tebe účel, ke kterému bude PC sloužit. Když k tomu přičtu úspěch kolegů (vyšetření cenového stropu) ani se nedivím, že se již v tomto tématu objevily první konkrétní tipy. ;-)

Co jste na mě jako vosy? Já jsem v tomhle úplnej laik, takže jestli se mi chcete posmívat, tak si poslužte.
Mě se jednalo o to jaké musí mít počítač parametry, aby fungoval, když si tam dám třeba graficky náročnou hru. Nebo když budu vypalovat, aby to bylo rychle.
Pokud se budem bavit o penězích, mám představu takových 20 - 25tis.
Doufám že chápete, že mezi vámi jsou i lidé, kteřé s počítačema nedělaj každý den a že když se podle vás, hloupě zeptaj, nemusí z nich každej dělat vola.
Díky díky

Podívej, já jsem taky laik, ale když jsem si přečetl Tvůj dotaz bylo mi jasné co přijde. Upřimně čekal jsem to horší. Jsou diskuse, že bys to nerozdýchal do vánoc. Takže míň citů a víc používat hlavu. Na druhou stranu, pár takových dotazů a vyškolíš se. Hezký den