Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaheslovaný archív

Ahoj, nevíte jak rozheslovat zaheslovaný archív .... ?

Ptž já nevim heslo a potřeboval bych se dostat k souborům. Nevíte jak to prubnout ??

Děkuju ... :-)))

Každý nový zde vpadne jako do chlíva a on je tady nějaký systém a pravidla. Zde na pravé straně je okénko se slovem Hledání, do něj dáš část své prosby zaheslovaný archív, chvíli počkáš a čteš. A po krátkém studiu pochopíš, že nemáš šanci. Jsou vyjimky, ale chce to peníze na shareware a čas.

Nabizi se nekolik veci:
a) slovnikovej utok (pokud jde o rar 2.x tak par minutova zalezitost)(pokud jde o 3.x rar, 1-3denni zalezitost)
b) pokud nazev souboru obsahuje nick/www - zkusit tu.
c) soubory v archivu nemusi mit nutne sifrovanej nazev - podivat se dovnitr, zda tam neni neco, co by mohlo byt heslo
d) mrknout znova na misto kde jsi to sehnal a zkusit nick/www apod.
e) zeptat se primo majitele.
f) v pripade raru 2.x malinka sance na brutal force.
g) vykaslat se na to.

Logickej postup je: b->d->c->e->a->f->g.