Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem resetovani pc

Ahoj posledni dobou se mi zacal resetovat sam od sebe pc..a to mam novej xp koupenej a cerstve premazanej pls poradte díke predem

A ještě si zjisti, jestli se ti něpřehřívá PC. Udělej "pazourovej test", tj, sundej kryt počítače, sáhni na chladič procesoru, jestli dobře sedí a jestli na něm udržíš ruku (při zátěži), tak je to ok, jestli je to příliš horký, mohlo by to být přehříváním.

Spíš napiš, kolik tam máš pevných disků, optických mechanik a dalších věcí, co žerou proud.
Pokud se ti to stává při hře, mohlo by to být tím, že jak hraješ z CD, všechno se točí... V nějakém momentě už je šťávy nedostatek a PC se vlastně vypne a zapne (je stlačený knoflík "on").
Ale také by to právě mohlo být tím přehříváním, jak psal Prasak (všimni se je to bez "a" s diakritickým znaménkem po "s" :-p). Všechno jede při hře "na plný koule", hřeje se to, málo chladí, má horečku... Zkus ten "packotest".

dobre díky jo a uz jsem si obsal ty veci co jsou v te modre smrti...takze je tam nejaka kecacka ze at se obratim na sparvce systemu atd.....ale technicke informace ..Stop:0xc0000008E(0xc000001D,0xBFB3AE08,0xB97F8A3 4,0x00000000) a pod tím nv4_disp.ddl-Adress BFB3AE08 base at BF9D50000,DATE STAMP 470588d1......jestli nekdo pozna z tyhle hlaholice o jaky problem de ma moji uctu :D