Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash má RAW

Můj USB flash disk 512MB změnil FAT na RAW data se ztratila a chce naformátovat, budiž zase to nějak naláduji, naformátovat šel. Ale mne zajímá jak se to stane (odpojoval korektně) a zdali se data dají obnovit.

No, moze sa to stat vselijako, trebars chybou v samotnej flash, alebo nejakym studenakom na USB konektore (napajani) a teda to nahodne nieco nezapise apod. Alebo to niekto vytrhol z PC este pocas zapisovania (a dufal ze to odpojil korektne :)

Na obnovenie skus tam nejaky program na obnovenie dat napr. uz menovany getdataback.

Inac to mas este celkom dobre, ja som raz prisiel z dovolenky do prace a na stole (kde flashka vzdy bola) som flashku vobec nenasiel. Nikto o nicom nevedel proste sa vyparila a dodnes sa nenasla. Tak to uz sa da povazovat za riadnu HW zavadu flashky, take rychle vyparovanie :))