Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam zapojiť zvuk z TV-karty ak doska nemá CD-IN?

Dobrý večer,

mám základnú dosku Intel DG965SS (Shrewsbury) s integrovanou zvukovkou Sigmatel. Teraz som si dokúpil TV kartu Leadtek Winfast TV 2000 Expert. Pri inštalovaní tejto TV karty som prišiel na to, že vyžaduje (pre zapojenie zvuku), aby som prepojil káblik zo zvukového výstupu tej TV karty do CD-IN vstupu na základnej doske. Problém je však v tom, že táto doska nemá žiaden CD-IN vstup (hľadal som ho aj pod názvom AUX) a ten káblik nie je kam pripojiť. Vedeli by ste mi poradiť, kam teda zapojiť ten zvukový výstup TV karty?
Napadlo ma, že by sa to možno dalo do modrého LINE-IN konektora, lenže neviem ako - samozrejme totiž nesedí tvar koncoviek. Táto TV karta samozrejme nemá audio výstup vo forme 3,5 mm JACK koncovky.

Môže mi niekto z vás prosím pomôcť? Za všetky rady ďakujem.

Som ta siel prave zjazdit, ze taku blbost som este nevidel na tv karte, takto rieseny audio vystup a som si spomenul, ze som rpave taku kupil zakaznikovi...otvorim ju a ono to tam ozaj tak je;o).
No co vybral si ju sam a ja kreten sa buem teraz na jeho pc mordovat s tym ako to zapojim.
edit: tak som si pozrel papiere a novsie verzie (type B) maju audio vystup vedeny z svhs konektora. Urcite mas novsi typ.

Tak sa mi dnes podarilo nájsť jedno riešenie, ktoré by síce vraj (podľa dokumentácie k základnej doske) nemalo fungovať, ale funguje. Zapojil som zvuk do konektora MIC-IN na zvukovej karte a na moje prekvapenie sú obraz z TV karty a zvuk z tohto vstupu aj synchronizované.
Keď som skúšal zapojiť zvuk do konektora LINE-IN, nie je nič počuť. Mám pocit, akoby nebol zosilený, alebo niečo podobné...

Ako dočasné riešenie (do kúpy zvukovej karty, alebo zohnatia vhodného káblika) mi to bude dúfam postačovať.