Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení u LCD

LCD monitor 22" (rozlišení 1680 x 1050) a LCD monitor 19" (rozlišení 1280x1024). U kterého monitoru bude při nativním rozlišení větší písmo? Ptám se kvůli mému horšímu zraku. Děkuji

Přesně tento problém jsem teď řešil taky.Nakonec jsem vzal 19"/pro největší rozteč bodů/ a snažím se i různě nastavovat jak ve W XP, tak i v Opeře.V ní to jde taky, navíc i jednoduše klávesou + zvětšíš, kláv.- vrátíš zpět/zmenšíš.Takže pokud nemáš Operu, vřele doporučuji a nejen ohledně našeho problému.Je dobrá i na další věci.Nejvýhodnější kombinaci nastavení velikosti stále zkouším a zatím to je na dobré cestě.Držím Ti palce !!!