Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení u LCD

LCD monitor 22" (rozlišení 1680 x 1050) a LCD monitor 19" (rozlišení 1280x1024). U kterého monitoru bude při nativním rozlišení větší písmo? Ptám se kvůli mému horšímu zraku. Děkuji

Na tom 19" bude písmo větší, ale skutečně jen velmi nepatrně.
Spíš bych si zašel (pokud je možnost) do nějakého většího obchodu s počítač (Datart apod.) a podíval se na ty LCD ve skutečnosti. 22" už je hodně velká plocha a musí být umístěna dál od očí, aby byl člověk schopný to přehlédnout...

Přesně tento problém jsem teď řešil taky.Nakonec jsem vzal 19"/pro největší rozteč bodů/ a snažím se i různě nastavovat jak ve W XP, tak i v Opeře.V ní to jde taky, navíc i jednoduše klávesou + zvětšíš, kláv.- vrátíš zpět/zmenšíš.Takže pokud nemáš Operu, vřele doporučuji a nejen ohledně našeho problému.Je dobrá i na další věci.Nejvýhodnější kombinaci nastavení velikosti stále zkouším a zatím to je na dobré cestě.Držím Ti palce !!!