Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VLC player: "unable to open (stream)"

Když zadám cestu video-streamu (v síti internet mms), do programu WinAmp tak to funguje.
Video se začne přehrávat.
Chtěl bych si to video uložit, tak jsem stahl aktuální VLC-player (v0.8.6d)

Ten při pokusu načtení daného streamu jen suše zahlásí toto:

[http://img444.imageshack.us/img444/6362/unabletoope nwv3.jpg]

(zdroj cílu jsem tam umazal, není podstatný)

Dotaz: Jak je toto možné ?

(format wmv)

loading...

Nebere to, ani když koncovka je wmv, avi, mpg, rm?
Bez toho se ti těžko podaří video uložit. Třeba ve FF
stačí kliknout pravým myšem na volné místo na stránce
s videem, vybrat Zobrazit informace o stránce,
přepnout se na záložku Média, případně Odkazy a vložit
cílovou adresu souboru do FlashGetu.
Používám na to Net Transport a po otevření karty Dávka
mi tam rovnou zamodřená adresa skočí:
Včil je ten program trial, free verze je ještě 1.94.xxx,
takže zkus nějakou vocaď, návod přikládám taky:

program.php

http://blog.nikolacech.net/2005/10/10/stahovani-z-t eleviznich-archivu-i-ceska-televize-1cast/

Encapsulation Method -Zřejmě špatný výběr,zkus tam dát Raw.
odkaz

Edit//aa teď koukám,že tě to nechce vůbec pustit.Pokud to jde přehrát,tak v playlistu budeš mít skutečný odkaz.Vlc by si měl poradit i s prasečinou kdy v odkazu je uveden skript se záložním odkazem,kdyby první nefungoval. Dále prověř firewall.

Takže ani na dalším PC to není možné načíst ve VLC, ale už to alespoň funguje v (lama) Windows media playeru.
Je tedy nakonec možné tento laicky prezentovaný zaznam nakonec uložit.
(Nakonec záznamy obsahují takové průsery jako jsou mezery v názvech souborů, takže to nemá smysl tady řešit.)

Děkuji všem zúčastněným.