Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VLC player: "unable to open (stream)"

Když zadám cestu video-streamu (v síti internet mms), do programu WinAmp tak to funguje.
Video se začne přehrávat.
Chtěl bych si to video uložit, tak jsem stahl aktuální VLC-player (v0.8.6d)

Ten při pokusu načtení daného streamu jen suše zahlásí toto:

[http://img444.imageshack.us/img444/6362/unabletoope nwv3.jpg]

(zdroj cílu jsem tam umazal, není podstatný)

Dotaz: Jak je toto možné ?

(format wmv)

Encapsulation Method -Zřejmě špatný výběr,zkus tam dát Raw.
odkaz

Edit//aa teď koukám,že tě to nechce vůbec pustit.Pokud to jde přehrát,tak v playlistu budeš mít skutečný odkaz.Vlc by si měl poradit i s prasečinou kdy v odkazu je uveden skript se záložním odkazem,kdyby první nefungoval. Dále prověř firewall.

Takže ani na dalším PC to není možné načíst ve VLC, ale už to alespoň funguje v (lama) Windows media playeru.
Je tedy nakonec možné tento laicky prezentovaný zaznam nakonec uložit.
(Nakonec záznamy obsahují takové průsery jako jsou mezery v názvech souborů, takže to nemá smysl tady řešit.)

Děkuji všem zúčastněným.