Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bluescreen a restart PC pri surfovani na IE a Mofila Firefox

Mam problem s tym, ze pri surfovani v IE a aj Firefox mi pada Windows XP /SP2/. Najskor bluescreen /modra obrazovka/ a nasledny restart, mam novy PC a dost na to trapy, je to caste aj niekoko krat za hodinu. proste neda sa vobec pracovat s internetom.

Doska: ASUS M2N-E
CPU: AMD Athlon64 X2 Dual core 4000+
GPU: 8600GT PCie
pamat: 2GB DDR2 PC 6400 800Mhz.....2x1GB dual chanel zapojene
HDD: 160GB SATA II 7200ot. 8 BM buffer

ak niekto viete skuste poradit, budem velmi vdacny...dakujem....

noooooo.....som na nete nieco cez 2 hodiny a zatial to ide.....mam pocit, ale nechcem robit predbezne zavery, ze to vypada tak, ze asi je po probleme.....uvidime, co to povie este zajtra ak sa nic neudeje este po dalsich par hodinach na internete tak to povazujem za vyriesene....co by bolo super, lebo uz som stracal nervy...a tento test s Ethernet kablom bol asi to posledne co sa dalo robit z domacich pomienok, ale aj tak este sa uvidi aj ked je to na dobrej ceste snad.....predtymm to nevydrzalo viac ako 30 min skor tak 10-15....

ked si zoberiem ze to riesim uz 6-ty den a celkovo asi tak 20 hodin stravenych instalaciami a upgrade vsetkeho co sa len dalo + citanie diskusnych for tak je to dost dlha cesta, ale nevadi ak je to vyriesene a hlavne bez financneho nasledku kupi ineho hardwaru....

takze tolko k tomu zatial zajtra je zlomovy den....urcite dam vediet

mel jsem podobny problem s USB modemem. Zvlastni bylo to ze na kazdem pc se choval jinak. Vzdy ale vsechny protokoly a kontrola detekce byly v poradku. Taky me to stalo spoustu casu. Od te doby nechci USB modemy ani videt. Pamatuji si ze kdysi tady nekdo psal ze mel velke problemy s USB na ADSL. Dopisoval si s kyslikem o rychlosti pripojeni a na konec bylo na vine dodane zarizeni od nich.

Takze ako som slubil, ze dam vediet ci je definitivne po probleme tak som tu z vysledkom:

"V Y R I E S E N E"

Internet pri sufovnai ide a ide stale uz 3 dni....takze zostavam pri spojemi modemu s Pc pri Ethernetovom kabli a koniec s USB zapojenim.

Touto poslednou spravou chcem podakovat vsetkym, ktory mi pomohli pri rieseni problemu.

Este raz diki moc za dobre rady, ako vydim este stale sa najdu taky co sa podelia o svoje skusenosti....

Takze zdar a nech sa Vam dari....