Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlok expres

při odesílání nějakých soutěži,atd,se mě automaticky spustí outlok expres,ale soutěže mě nejdou odeslat,píše mě to tuto chybu....Zprávu nelze odeslat, protože server odmítl e-mailovou adresu odesílatele. Adresa odesílatele byla hladis.petr@tiscali.cz. Předmět 'soutěž', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '553 5.3.0 Spam blocked see: www.spamhaus.org', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 553, Číslo chyby: 0x800CCC78......,posílám to tedy přes tiscali,ale chtěl bych to mět v pořádku,poradte mě prosím jak ten expres rozjet,děkuji

Zprávu nelze odeslat, protože server odmítl e-mailovou adresu odesílatele. Adresa odesílatele byla hladis.petr@tiscali.cz. Předmět 'soutěž', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '553 5.3.0 Spam blocked see: www.spamhaus.org', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 553, Číslo chyby: 0x800CCC78

Já už asi žádnou zprávu z outloku neodešlu,dělá mě to chybu u všech adres,že by chyby v pop3?

Pop3 asi tazko kedze cez tento protokol maily prijimas. Smtp je to spravne, co ta ma zaujimat.
Skusim este raz. Tvoj mail je blokovany pretoze spam filter mailoveho servra zablokuje tvoje spravy. Kontaktuj spravcu smtp servra, ktory pouzivas, pripadne si ho zmen ak mozes.
Uz ti to vysvetlujem 3x je na tom nieco nepochopitelne?

Tak sem napis aky SMTP server mas nastaveny v outlook expresse pre to svoje konto, a napis aj preco si to tak nastavil, a ako (cez ktoru spolocnost) sa pripajas na internet, a kam sa posiela ten email sutaze (to sa posiela na neco @ cdt.cz ?)
P.S. inac ako uz pisal fleg, riesit to cez prevadzkovatela toho SMTP servera ktory mas v OE nastaveny, je totiz v spam zozname.

Nechcem vyzerat ako kverulant (ci ako sa to pise), ale nemusi. Nie kazdy server vyzaduje overenie. Moze byt nastaveny na posielanie len z konkretnych ip a vtedy overenie nemusi byt vyzadovanen(napr u mna na sieti to mam tak). Open relay servre vdaka spamu uz dnes na internete nie su.

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je redakce@escape-mag.com. Předmět 'soutěž', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 5.7.1 <redakce@escape-mag.com>... Relaying denied. IP name possibly forged [77.48.59.32]', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je hladis.petr@seznam.cz. Předmět 'vv', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 5.7.1 <hladis.petr@seznam.cz>... Relaying denied. IP name possibly forged [77.48.59.32]', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79

Já už asi přes outlok nikdy nic neodešlu,ale vždycky,když je adresa se zavináčem,mě to do něho přenese automatiky,ale nic neodešlu,nikam,,kuwa,už mě to sere,kde mám najít nějaké nové nastavení,at začnu od PIKI

Být tebou, jdu přes webové rozhraní do pošty na tiscali a porozhlédnu se tam, jestli tam někde není návod na nastavení Outlooku (přesně nevím, nemám poštu u tiscali, ale většinou všichni poskytovatelé pošty dávají někde help, jak nastavit poštovní klient). A ještě něco: odbreberkuj si počítač - tu změnu nastavení Outlooku má nejspíš na svědomí nějaký trojan...