Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlok expres

při odesílání nějakých soutěži,atd,se mě automaticky spustí outlok expres,ale soutěže mě nejdou odeslat,píše mě to tuto chybu....Zprávu nelze odeslat, protože server odmítl e-mailovou adresu odesílatele. Adresa odesílatele byla hladis.petr@tiscali.cz. Předmět 'soutěž', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '553 5.3.0 Spam blocked see: www.spamhaus.org', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 553, Číslo chyby: 0x800CCC78......,posílám to tedy přes tiscali,ale chtěl bych to mět v pořádku,poradte mě prosím jak ten expres rozjet,děkuji

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je redakce@escape-mag.com. Předmět 'soutěž', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 5.7.1 <redakce@escape-mag.com>... Relaying denied. IP name possibly forged [77.48.59.32]', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79

Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je hladis.petr@seznam.cz. Předmět 'vv', Účet: 'pop3', Server: 'mspool.cdt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 5.7.1 <hladis.petr@seznam.cz>... Relaying denied. IP name possibly forged [77.48.59.32]', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79

Já už asi přes outlok nikdy nic neodešlu,ale vždycky,když je adresa se zavináčem,mě to do něho přenese automatiky,ale nic neodešlu,nikam,,kuwa,už mě to sere,kde mám najít nějaké nové nastavení,at začnu od PIKI

Ale toto je uz ina chyba ako tu, co si mal predtym. SMTP server odmietol relayovanie tvojho mailu z dovodu, ze mas pravdepodobne sfalsovanu ip adresu.
Skontroluj si. ci mas nastavene overovanie mena a hesla pri posielani mailov a ak hej kontaktuj spravcu smtp servra.

Být tebou, jdu přes webové rozhraní do pošty na tiscali a porozhlédnu se tam, jestli tam někde není návod na nastavení Outlooku (přesně nevím, nemám poštu u tiscali, ale většinou všichni poskytovatelé pošty dávají někde help, jak nastavit poštovní klient). A ještě něco: odbreberkuj si počítač - tu změnu nastavení Outlooku má nejspíš na svědomí nějaký trojan...