Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove pc

Prosim o radu mam moznost koupit toto pc
Technické parametry:
• Procesor: AMD Athlon64 X2 4000+ AM2
• Základní deska: ASUS M2N-NM/S AM2
• Operační paměť: 2GB DDRII 667MHz (4x512MB)
• Pevný disk: Seagate 300GB SATAII 7200ot.
• Grafická karta: GigaByte GeForce 8400GS PCI-E 256MB DDRII DVI
• Optická mechanika: DVD+/-RW DL a zajima me jestli uz konecne si na tyhle masine zahraju cod 4 a treba crisis .dik za radu.

CoD 4 si na tom zahraješ, ale hru Crysis asi ne, s tím má co dělat grafická karta 8800 GTX a 4GB operační paměti. Ale Crysis je jenom jedna velice náročná hra, jsou i jiné nové hardwarově méně náročné hry které si zahraješ. Třeba Medal of Honor Airborne nebo i Call of Duty 4

Při slušném CPU a dostatku RAM je věčná škoda brzdit PC slabou grafikou.
Připlať si a nebudeš litovat, nejvýhodnější jsou jednoznačně karty:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 K000000FMU

ta karta postačí, pokud budeš hrát hry do rozlišení 1280x1024
a raději nebudeš používat antialiasing atd. Kdyby sis připlatila 500,
dostaneš 512 RAM verzi a úplně nejlepší by byla karta HD 3870 za dalších 500:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 K000000FMS

k té bys měla dostat plnou verzi 3DMark 2006, Cyberlink PowerDVD 7
+ lístek na bezplatné stažení 3x různé HalfLife 2, Portal, Team Fortress. :!:

Můžeš si počkat na GF 8800GT, ta je o něco málo lepší, v balení je jen jedna hra:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 K000000FG8

Počítej se zdrojem minimálně 400W, alespoň od Fortronu.
COD4 půjde, Crysis asi ne zrovna ideálně, na tebou navrhované 8400GS už asi hodně blbě.