Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove pc

Prosim o radu mam moznost koupit toto pc
Technické parametry:
• Procesor: AMD Athlon64 X2 4000+ AM2
• Základní deska: ASUS M2N-NM/S AM2
• Operační paměť: 2GB DDRII 667MHz (4x512MB)
• Pevný disk: Seagate 300GB SATAII 7200ot.
• Grafická karta: GigaByte GeForce 8400GS PCI-E 256MB DDRII DVI
• Optická mechanika: DVD+/-RW DL a zajima me jestli uz konecne si na tyhle masine zahraju cod 4 a treba crisis .dik za radu.

CoD 4 si na tom zahraješ, ale hru Crysis asi ne, s tím má co dělat grafická karta 8800 GTX a 4GB operační paměti. Ale Crysis je jenom jedna velice náročná hra, jsou i jiné nové hardwarově méně náročné hry které si zahraješ. Třeba Medal of Honor Airborne nebo i Call of Duty 4