Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHRASTÍCÍ REPRO U PC

Dobrý den už asi týden mi chrastí při hraní skladeb s pc reproduktory připojené k němu...zvuk bych přirovnal asi jako když mate skladbu souboru mp3 nahranou v nejnižší kvalite kbps přitom ale maji 320kbps např. a dříve to potíže nedelalo...je to hardwarem nebo softwarem.díky

tak se sluchátky je to stejné:-( kdeje tedy chyba.mam integrovanou zvukovou kartu na zákl.desce.a pc je 2měsíce starý....když nemám puštenou hudbu a dam volume hodně hlasite z reproduktoru i sluchátek je slyšet pískání...jako když fouká vítr a proniká škvírou ve dveřích:-)

Podival jsem se přímo na realtek a našel tam nastavení ruzných zvukových efektu...vše vrátil na puvodní nastavení i když sem si s tim nehral nikdy předtím..tak tet už je to asi v pořádku...:-) ovšem až na to pískání...při vetší hlasitosti nebo když mam sluchátka...kolísavě to píská...i bez hudby:-(

Tak ještě jednou. :-)
Na 99% to dělá "front green in", nebo "rear green in". Prostě jack, kde máš píchnuté reproduktory, nebo sluchátka a zároveň máš na stejný jack i nastaven vstup (toto je možné) a ten vohulený naplno. Ztlumit na doraz, nebude to pískat. Jestli to není tímto, tak nevím.