Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHRASTÍCÍ REPRO U PC

Dobrý den už asi týden mi chrastí při hraní skladeb s pc reproduktory připojené k němu...zvuk bych přirovnal asi jako když mate skladbu souboru mp3 nahranou v nejnižší kvalite kbps přitom ale maji 320kbps např. a dříve to potíže nedelalo...je to hardwarem nebo softwarem.díky

Tak ještě jednou. :-)
Na 99% to dělá "front green in", nebo "rear green in". Prostě jack, kde máš píchnuté reproduktory, nebo sluchátka a zároveň máš na stejný jack i nastaven vstup (toto je možné) a ten vohulený naplno. Ztlumit na doraz, nebude to pískat. Jestli to není tímto, tak nevím.