Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amatérská výměna chladiče grafické karty

Ahoj, vymenil jsem si na rychlo chladic na graficke karte Radeon 2600XT.
Urcite to neni spravny chladic pro grafickou kartu, ale je mnohem vetsi nez ten ktery tam byl, tak
by mozna mohl uchladit i bez pasivni casti. Problem je: zapnu pocitac, vetrak se roztoci, monitor se zapne, ale
po par sekundach se vetrak prestane tocit a monitor se vypne. Kdyz kartu vyndam a monitor zapojim do integrovane grafiky, tak je vse v poradku.
Nevedel by nekdo, kde je problem?

dik za kazdou radu.

[t155414_2600XT.jpg]

Tak prehod PCI kartu do ineho slotu, to co mas za dosku ze tam nemas miesto na PCI karty?
P.S. existuju aj tensie vetraky, alebo ak ma ten pasiv zebra ktore su "priechodne" zboku, mohlo by stacit ten vetrak nacpat mimo karty tak aby fukal zboku (zvrchu) na pasiv, v smere v ktorom su zebra pasivy priechodne.

pouzi radsej umelohmotne stahovacie pasiky, alebo ak mas poruke pevny izolovany dratik mozes to upevnit s nim (konce zatocis o seba), ale musi to byt drat a nie lanko (nie vela malych dratikov) - pozna sa to tak ze ak drat ohnes a ostane ohnuty tak je to jeden drat a nie lanko.