Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká je freeware náhrada za ConvertXtoDVD

Chtěl bych se zeptat,jaké máte zkušenosti s ConvertXtoDVD a případně jaká za tento placený program existuje freeware náhrada...Aby dokázala také jednoduchým způsobem převést filmy do formátu DVD,který přehrají všechny stolní DVD přehrávače.Pochopitelně s podporou většinu známých formátů: DivX, Xvid,AVI,apod. Dále integrování titulků, vytvoření menu a následné vypálení na DVD (nejlépe v CZ,ale není podmínkou). Existuje takový nějaký? Díky

No,čekal jsem víc (jak zpívají v té písničce..). Zatím mě žádný z uvedených free prográmků neuchvátil...To se mi především jednoduchostí a rychlostí líbil ten ConvertXtoDVD...Že by už žádný tomu podobný freeware neexistoval?