Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přestat chlastat?

Potřeboval bych nějaký tipy a triky. Táhnu to 21.12 do :beer::beer:/teda s výjimkou štedrýho dne/. Piju s rozumem, bez míry, ale žádný poblitý botky nebo spánek v krčmě. Ale už je to docela nuda. Ale nic mi není cítím se fajn a krásně. Tak jak to mám omezit ?
:beer: Mám drahý vybavený počítač ale hrát hry mě nebaví. ale skočit na jedno to mě baví:-[

Tanku, nebraň se přirozenosti. Pití je výhodnou formou odreagování od tristní skutečnosti.
Je to mnohem lepší, než návštěva psychologa, který jako metodu používá dvě poslední
slova s otázkou, např: Šel jsem na pivo a viděl jsem po cestě zarostlého metaře.
Promovaný psycholog se se záhadným výrazem zeptá: zarostlého metaře?
a pokusí se dojít, jestli jsi třeba nezašlápnul květinku ve svých třech letech.
Už dotaz "Jak to mám omezit" je jasný. Nechceš to ukončit, jen vágně omezit, haha.
Podívej se, věř starému psovi: dokud tě neomámí nějaká semetrika, čím horší,
tím líp a hůř pro tebe, tak s tím nic neuděláš. Jiná cesta neexistuje, tož si vyber.

Co ta hezká holka, o které jsi mi vyprávěl ve vlaku do Brna?

Mě teď napadá mnoho otázek, to raději budeme řešit jinde.