Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojenie 2 ATA diskov + dvd rw

Zdravím

poradte prosim ako zapojit 2 ata disky:
80 Gb Seagate rozdelený na 2 časti, na 1 z nich je W XP professional
20 Gb WD rozdelený na 3 časti, na 1 z nich je W XP professional - ina verzia
a k tomu pripojit Dvd rw LG

po funknčnom zapojení by som W Xp na 20 Gb zmazal

Vadí že su disky rozdelené na 5 častí? ne,alo by ak sa len diks zapájajú
Káble su 80 pin

najradšej by som bol ak by bol 80 zapojený samostatne ako master a 20 gb + dvd rw ako primarný master a slave

Ide o dosku Qdi s chipsetom Advancet 10 T + Intel Celeron 1,3 tualatin

dakujem za rady

no ano systemovy aj C necham ale ostatne nejdu menit ak dam zmenit pismenko neda mi na vyber to pismenko ktore chem, lebo ho pouziva ina cast disku

este 1 technicka vadi disku ak sa dotyke zvrchu dvd napalovacky a odspodu disketovej?

Pomocí kombinačních schopností, tužky a papíru se jistě najde cesta, jak ty jednotky přejmenovat. Písmenem H abeceda zdaleka nekončí. Vybrat písmenko, které je používané opravdu nejde. Ten disk se možná uvaří, zejména pokud není chlazen. Teploty umí zjistit třeba EVEREST.

disk by se neměl přehřívat takže nedoporučuji. dá se koupit asi za 60kc taková redukce aby disk měl 5,25 palce sa mohl se připevnit do místa na mechaniky.