Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojenie 2 ATA diskov + dvd rw

Zdravím

poradte prosim ako zapojit 2 ata disky:
80 Gb Seagate rozdelený na 2 časti, na 1 z nich je W XP professional
20 Gb WD rozdelený na 3 časti, na 1 z nich je W XP professional - ina verzia
a k tomu pripojit Dvd rw LG

po funknčnom zapojení by som W Xp na 20 Gb zmazal

Vadí že su disky rozdelené na 5 častí? ne,alo by ak sa len diks zapájajú
Káble su 80 pin

najradšej by som bol ak by bol 80 zapojený samostatne ako master a 20 gb + dvd rw ako primarný master a slave

Ide o dosku Qdi s chipsetom Advancet 10 T + Intel Celeron 1,3 tualatin

dakujem za rady

no ano systemovy aj C necham ale ostatne nejdu menit ak dam zmenit pismenko neda mi na vyber to pismenko ktore chem, lebo ho pouziva ina cast disku

este 1 technicka vadi disku ak sa dotyke zvrchu dvd napalovacky a odspodu disketovej?