Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké pořídit kvalitní malé reproduktory?

Dobrý den,
prosím o sdělení, zda je na našem trhu k dostání kvalitní reproduktory menších rozměrů ( do paneláku ) 2.1 s bezdrát. dálkovým ovládáním. Pro kvalitnější zvuk z TV a z DVD. Mám Aego M system new Black 2, který je dobrý ale nemá dálk. ovládání. Děkuji za odpověď.
S pozdravem Karel, Mar. Lázně

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)
Změna předmětu, původně: Jaké pořídit kavlitní malé reproduktory. Aby to nervalo něčí oči. (karel)
Omlouvám se, překlep jsem ve fofru udělal já při vkládání, aby nebyl neprávem nařčen ze rvaní očí autor dotazu ;-) (Rce)[/mod]

ak chces nieco kvalitne tak si kup nieco od Denon (maju aj mensie veci), alebo od yamahy, harman kardon, maranz, apod.
Ak chces diskutovat o kategorii male sroty k PC tak potom nepis do otazky ze chces nieco kvalitne a napis aku cenu si ochotny zaplatit a co to su podla teba "male rozmery". Male a kvalitne reproduktory neexistuju (zatial).
P.S. na naozaj kvalitnu reprodukciu hudby by bolo dobre vacsie 2 repro a potom to bude bez subwoofera.
P.S.2. nejak som nepochopil preco chces k DVD repro len 2.1 ? ::)