Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké pořídit kvalitní malé reproduktory?

Dobrý den,
prosím o sdělení, zda je na našem trhu k dostání kvalitní reproduktory menších rozměrů ( do paneláku ) 2.1 s bezdrát. dálkovým ovládáním. Pro kvalitnější zvuk z TV a z DVD. Mám Aego M system new Black 2, který je dobrý ale nemá dálk. ovládání. Děkuji za odpověď.
S pozdravem Karel, Mar. Lázně

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)
Změna předmětu, původně: Jaké pořídit kavlitní malé reproduktory. Aby to nervalo něčí oči. (karel)
Omlouvám se, překlep jsem ve fofru udělal já při vkládání, aby nebyl neprávem nařčen ze rvaní očí autor dotazu ;-) (Rce)[/mod]

2.1 s dálkovým ovládáním bezdrátovým neznám.
Jediná kvalitní volba 2.1 Jsou asi Logitech Z-2300
product.jsp
Cena je odpovídající a zvuková kvalita velmi dobrá. Na poměry běžných lidí lepší než vynikající.
Myslím se hodí aji do paneláků, a rozměry satelitů jsou tak akorát, akorát SW vážící 12 kg bude muset být schován někde pod stolem.

Hm, požadavek sice byl, že chce kvalitní, ale nenapsal za jakou cenu. Není problém doporučit nějaké reprobedny za 10.000,- Kč. U těch Logitechů jsem si žádného drnčení nevšiml. A jestli ti drnčí všechno okolo, tak nesmíš dávat subwoofer na poličku s porcelánem. :-p

ak chces nieco kvalitne tak si kup nieco od Denon (maju aj mensie veci), alebo od yamahy, harman kardon, maranz, apod.
Ak chces diskutovat o kategorii male sroty k PC tak potom nepis do otazky ze chces nieco kvalitne a napis aku cenu si ochotny zaplatit a co to su podla teba "male rozmery". Male a kvalitne reproduktory neexistuju (zatial).
P.S. na naozaj kvalitnu reprodukciu hudby by bolo dobre vacsie 2 repro a potom to bude bez subwoofera.
P.S.2. nejak som nepochopil preco chces k DVD repro len 2.1 ? ::)

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, *že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. *Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm *mstíě. *Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. *Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao *cleek. *Zjíamvaé, že??*