Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi zvuk

Dobrý večer,potřeboval bych poradit.Jsem u znamého a tomu nejde zvuk ve sluchátcích.
Má poměrně starý computer AMD Athlon XP,1245Mhz.Název základní desky je ECS K75OM+ a zvuková karta SiS 7012Audio Device.Ikonka zvuku tady také není..tak nevim..jsme oba amatéři a zkoušeli jsme podle Everestu stáhnout ovladače na zvukovou kartu a jak dál uz nevíme.Je to v Zipu a tak jsme stáhli 7-Zip. a co dál...Díky za radu

Rozbalit, najet do správcé zařízení, nikde správně nemají být vykřičníky, Otevřít zvukovou kartu dát Aktualizovat ovladač, a tam se objeví okno ve kterém ukážete na INF soubor.
Věřím, že tyto informace pomohou, pokud by nastaly komplikace, tak se opět s důvěrou obraťte.

hmm.takto nemuze nalezt ten ovladac..asi neni spravný..V tom souboru je Win 98,pak 2000,XP a podobně.Najel sem na 2000 a je tam složka SiS 7012..to je podle Everestu zvukovka.Pak by to ale melo fungovat,ale me to napsalo,že ovladac nemuze nalezt...

Ve správci neodebíráš systém. Pouze jedno zařízení, které má navíc problém. Po restartu by mělo být operačním systémem znovu detekováno a ten se jej pokusí znovu nainstalovat. Po jeho rozpoznání se obyčejně (spíše vždy) ukáže dotaz zda se instalátor může připojit k internetu. V tvém případě doporučuji povolit a odsouhlasit i automatickou instalaci. Na to se instalátor ptá v dalším kroku. Samozřejmě to co ti radil Karel je naprosto OK. Jen je třeba číst a postupovat podle rady - když si sám poradit neumíš (neumíme). Takže ještě na začátek - původní systém přeinstalovávat netřeba. Ten nemocný není.
Doufám že se vyjadřuji dostatečně laicky a srozumitelně.