Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi zvuk

Dobrý večer,potřeboval bych poradit.Jsem u znamého a tomu nejde zvuk ve sluchátcích.
Má poměrně starý computer AMD Athlon XP,1245Mhz.Název základní desky je ECS K75OM+ a zvuková karta SiS 7012Audio Device.Ikonka zvuku tady také není..tak nevim..jsme oba amatéři a zkoušeli jsme podle Everestu stáhnout ovladače na zvukovou kartu a jak dál uz nevíme.Je to v Zipu a tak jsme stáhli 7-Zip. a co dál...Díky za radu

Rozbalit, najet do správcé zařízení, nikde správně nemají být vykřičníky, Otevřít zvukovou kartu dát Aktualizovat ovladač, a tam se objeví okno ve kterém ukážete na INF soubor.
Věřím, že tyto informace pomohou, pokud by nastaly komplikace, tak se opět s důvěrou obraťte.