Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi zvuk

Dobrý večer,potřeboval bych poradit.Jsem u znamého a tomu nejde zvuk ve sluchátcích.
Má poměrně starý computer AMD Athlon XP,1245Mhz.Název základní desky je ECS K75OM+ a zvuková karta SiS 7012Audio Device.Ikonka zvuku tady také není..tak nevim..jsme oba amatéři a zkoušeli jsme podle Everestu stáhnout ovladače na zvukovou kartu a jak dál uz nevíme.Je to v Zipu a tak jsme stáhli 7-Zip. a co dál...Díky za radu

Rozbalit, najet do správcé zařízení, nikde správně nemají být vykřičníky, Otevřít zvukovou kartu dát Aktualizovat ovladač, a tam se objeví okno ve kterém ukážete na INF soubor.
Věřím, že tyto informace pomohou, pokud by nastaly komplikace, tak se opět s důvěrou obraťte.

hmm.takto nemuze nalezt ten ovladac..asi neni spravný..V tom souboru je Win 98,pak 2000,XP a podobně.Najel sem na 2000 a je tam složka SiS 7012..to je podle Everestu zvukovka.Pak by to ale melo fungovat,ale me to napsalo,že ovladac nemuze nalezt...

To si děláš legraci, nebo jen tak s Karlem laškuješ? Samozřejmě že musíš být přihlášen k účtu s právem instalovat. Administrátor to zrovna být nemusí. Libovolný účet s právem instalovat bohatě stačí.

Ve správci neodebíráš systém. Pouze jedno zařízení, které má navíc problém. Po restartu by mělo být operačním systémem znovu detekováno a ten se jej pokusí znovu nainstalovat. Po jeho rozpoznání se obyčejně (spíše vždy) ukáže dotaz zda se instalátor může připojit k internetu. V tvém případě doporučuji povolit a odsouhlasit i automatickou instalaci. Na to se instalátor ptá v dalším kroku. Samozřejmě to co ti radil Karel je naprosto OK. Jen je třeba číst a postupovat podle rady - když si sám poradit neumíš (neumíme). Takže ještě na začátek - původní systém přeinstalovávat netřeba. Ten nemocný není.
Doufám že se vyjadřuji dostatečně laicky a srozumitelně.