Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkce spustit...

Mám Windows XP a od určité doby se mi na obrazovce objevuje černé okno funkce spustit....Děje se tak při zapínání a vypínání počítače a při instalaci nových programů.Dříve se mi neobjevovalo.Mohl by jste mi někdo prosím poradit proč se tak děje a jestli to zvlášní objevování jde odstranit?Děkuji

Je to skoro nový notebook a skoro všechno tam už bylo nainstalované, abych pravdu řekla, tak u poměrně dost věcí nevím ani na co jsou, ale nevím ani které jdou vypnout.U hodin mám ikon snad 10 cm,ještě že se schovávají.;-)