Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace XP se kousne po výběru disku

Prosím o pomoc všechny zkušené. Koupil jsem desku asus p5b a disk seagate sata2 160Gb. Pri instalaci jsem zkusil už prakticky vše od nastavení v biosu po nahrání různých ovladaču a instalace XP sp2 se buď kousne po načtení ovladačů, nebo po výběru disku k instalaci. Dám naformátovat disk a na nule se vše zastaví a kousne. Když mám disk naformátovaný v jiném PC kousne se instalace při kontrole disku. Nevím si už rady co ještě by to mohlo zpusobit. Děkuji předem za vaše rady.

Změna předmětu, původně: instalace xp POMOC (host)

Preistotu otestuj RAM (www.goldmemory.cz). Do BIOSu nacitaj defaulty.
Povytahuj z PC vsetko nepotrebne (PCI karty a USB zariadenia ktore nie su nutne pri instalacii, apod). Mas v BIOSe spravne frekvencie zbernic - nemas to pretaktovane?

Este ma napada nie je ten disk prepnuty na SATA1? Nemalo by to podla mna robit problem ale kto vie.