Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den
V březnu si budu kupovat nový počítač a chtěl bych se vás zeptat jaká by byla lepší alternativa¨??Nejvíce váhám asi u grafické karty kde někdo říká ať si vezmu nvidii a někdo Atinu.Chtěl bych se vejít tak do 30000Kč max do 35000Kč.

Procesor:Intel Core 2 Quad Q6600 - 2.40 GHz/8MB/1066MHz
www.abacus.cz
základní deska-MSI P35 Platinum Combo iP35,sc775,ATX,DDR2/3*1066,PCIe,8ch,GLAN
http://www.abacus.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid= 1016956
operační pamět-DDR II 4GB 800MHz KIT (2x2GB), CL5 (box) - Zeppelin
http://www.abacus.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid= 5000968
O.S-MS Windows Vista Home Premium 64-bit OEM CZ
http://www.abacus.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid= 1014382
Grafická karta-Connect3D ATI HD3870 X2, PCIE, 1024MB,DDR3,256bit 2xDVI
http://www.abacus.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid= 5002142

zbytek jako pevný disk,monitor,zdroj(600w).....si budu nechávat ze starého PC
Předem díky za odpovědy.

Jinak děkuju vám všem za své názory a rady i tobě Martano.:-D A to když se zajímám o počítače a chci do nich investovat ňaký ten "pěníz" tak to neznamená že nemám jiný zájmy.Moch bych jich vyjmenovat spousty a kupodivu to nebudou žádné technické zájmy:-D.

asi nejsem dost inteligentni, ale kdyz nas nechces poucit, zustaneme holt hlupakama co hrajou PC hry.]:)

Hry?
Zábava - někdo ve volným čase čte červenou knihovnu, někdo kouká na seriály, jiní si chodí vymývat mozky do kostela, případně chlastat do hospody a někdo hraje počítačové hry. Možná to není lepší než ty ostatní věci (podle mě jo), ale určitě to není horší.
U her trénuješ reflexi, můžeš dělat něco na co si třeba neměl štěstí, třeba taková online formulová liga, to je hodně reálný a ve skutečnosti řídit formuli má možnost 22 lidí z celého světa, díky PC hrám můžeš taky. Můžeš nabýt nějaký znalosti z historie, můžeš se u multiplayer her dobře pobavit s přátely. Určitě je spousta dalších plusů, jen jsem si ted nevzpomnel.

Podle mě mají všechny typy her jedno společné - identifikací s morfémy umělých osobností se člověk stává někým jiným, jeho imaginace je prodloužena do jiného života. "Výsledkem je masivní posun identity, a právě v tom leží skutečný dopad počítačových her,". Technologie boří hranice mezi reálným a virtuálním, mezi živým a neživým, mezi individuálním a mnohočetným já.Díky hrám jsme svědky radikálně nového prožívání lidské zkušenosti. Být moderní znamená žít v iluzi o možnosti technologického útěku z hranic daných právě lidskostí. Hry nejsou ani uměním ani sportem - jsou ontologickými protézami, umělým nástavcem bytí do jiného života, neposkvrněného hnilobou zkázy a umírání. "Zatím to jsou stále jenom násilnické hry, ale máme-li je chápat jako ukazatele do budoucnosti, pak zřejmě naznačují vývoj podstatně dál než jen k výrobě špičkové zábavy".8-)