Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s wifi v ubuntu

zdravim,na jeden NB som nainstaloval na cisto Ubuntu 7.04.ziadny iny OS tam nie je.wifi siet co mam doma(DSL router+AP)najde,ale nepripoji sa..cez kabel sa na net v pohode pripoji,ale takto nie.

notebook nx9010,ubuntu 7.04,wifi karta D-link DWL G650+

divne je ze tu siet najde ale nechce sa pripojit..co sa s tym da robit?dakujem

make -C /lib/modules/`uname -r`/build M=`pwd`

make: Entering directory `/usr/src/linux-headers-2.6.20-15-generic'
scripts /Makefile.build:17: /home/ms/Makefile: No such file or directory
make[1]: *** No rule to make target `/home/ms/Makefile'. Stop.
make: *** [_module_/home/ms] Error 2
make: Leaving directory `/usr/src/linux-headers-2.6.20-15-generic'

mohli by ste mi poradit co robim zle?je tam nejaka mala chyba,ale s linuxom len zacinam takze netusim v com to je..dakujem

btw,je to len posledny krok podla navodu nizsie uvedeneho,ako spojazdnit wifi:
https://help.ubuntu.com/community/WifiDocs/Driver/a cx111

Chavlihodne, ze si si dal pracu s kompilovanim, ale este by bolo vhodne aj citat co to pise...

scripts /Makefile.build:17: /home/ms/Makefile: No such file or directory
znamena, ze nemoze najst Makefile subor v ceste /home/ms
alebo nemas pre tento subor nastavene prava na spustanie
ak by tam nahodou Makefile nebol, treba precitat README...

diky za radu,no uz som sa na to vysral potom,kedze nova verzia s tou kartou nebude mat problem.

ja som to robil prvykrat,cital som to,snazil som sa fakt,cital som o tom,ale nieco som tam drbkal stale:-/ no nic to,ale aj tak dik