Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak uložit stránky na www

Zdravím já jsem si udělal své stránky na Microsoft office publisher 2003, vše je v jednom souboru, tvorba byla pro mě hračka uš jsem se do toho dostal, ale zase na druhou stranu nevim jak je uložit na net a jak je pak upravovat, no tyto otázky uš tu byli ale né s office podle návodu na webu bych asi udělal něakou chybu, protože tam se píše o html příkazech a na to jsem levej. jestli by to šlo tak bych prosil o stručnější návod. prosím. díky:-D

jestli považuješ 404 za ok, tak ano.
Pro zacatek by jsi mel napsat jestli jsou soubory (a jake) naopirovany na webu nebo ne - uvodni se musi jmenovat nějak : index.html, index.htm, index.php.. default.asp.. podle serveru.

Aby jsi mohl mit tuhle domenu musis si koupit drdys.cz , hadam ze nemas.

404 - file not found/ soubor neexistuje / stránka nenalezenena.

a ) nejprve musíš sehnat prostor prostor kam dáš své www :
1) koupit doménu - musíš zaplatit, tvar : www.dle_tveho_vyber.tld
2) zaregistrovat se u poskytovatele - zdarma, tvar : www.dle_tveho_vyberu.poskytovatel.tld (pripadne dle_tveho_vyberu) - jedním z takových poskytovateů je www.borec.cz, www.webzdarma.cz - REGISTRUJ SE na něčem podobném
vytvoří učet a tam budeš moc nahrávat stránky
3) jine zpusoby...

...ale furt se to nahrává uš 15 minut.je to normální ten soubor má jen 19 MEGA...

pokus sis zprasil megastránku v nějakém megakreténském publisheru, jak dlouho si myslíš že bude kdokoli na světě ochotný čekat na zobrazení webu (čili stažení celého toho hnoje k sobě do cache?)

(když už vynecháme takovou věc, že nejspíš nejde o formát stránek kterému by jak hostitelský server, tak webový prohlížeč rozumněl, a tudíž to láduješ na ten server zbytečně)

1) je možné že se ti "prezentace" zobrazí doma na lokáním pc. ale platíš si snad na internet stejně rychlou linku jako máš lokální sběrnici řadiče disků v počítači (desítky megabajtů za vteřinu)?

2) zobrazuje ti tvůj webový prohlížeč tvoji 19mb prezentaci?

Si porovnej velikost, když uděláš ve Wordu "ahoj+jeden obrázek" a uložíš jako *.html s tím, když to uděláš normálně. Já bych se vůbec nedivil, kdyby měly ony stránky vyrobené ve tfujblisheru 50 MB. :-)

edit://to už by byly snad lepší v Open Office

Když máš někde obrázek 200x150 pixelů, tak si dej do toho adresáře s obrázky tak velký obrázek a ne dvoumetrovou plachtu, kterou prohlížeč půl minuty zmenšuje, aby to nakonecvypadalo mnohem hůž, než když je zmenšen v nějakém programu na obrázky.

Tady máš ten tvůj 200x150. jen si ho ulož pod stejným názvem (015.jpg) a nahraj na FTP.
Totéž udělej s ostatními obrázky. Ani se nedivím, že máš vše 50x větší...

[015nb8.jpg]

vidím tohle

[http://img91.imageshack.us/img91/8090/drdysam4.th.g if]

No já bych ještě minimálně nastavil reklamu Webuzdarma na všechny stránky dolů, aby nebyla tak vidět a tomu menu dal obtékání.

Počítadlo vložíš jak píše Marek. Nemusíš ho mít z Toplistu. Klidně z Blueboardu, ale musíš tam vložit dobře ten kousek kódu, co se vygeneruje.