Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak uložit stránky na www

Zdravím já jsem si udělal své stránky na Microsoft office publisher 2003, vše je v jednom souboru, tvorba byla pro mě hračka uš jsem se do toho dostal, ale zase na druhou stranu nevim jak je uložit na net a jak je pak upravovat, no tyto otázky uš tu byli ale né s office podle návodu na webu bych asi udělal něakou chybu, protože tam se píše o html příkazech a na to jsem levej. jestli by to šlo tak bych prosil o stručnější návod. prosím. díky:-D

Když máš někde obrázek 200x150 pixelů, tak si dej do toho adresáře s obrázky tak velký obrázek a ne dvoumetrovou plachtu, kterou prohlížeč půl minuty zmenšuje, aby to nakonecvypadalo mnohem hůž, než když je zmenšen v nějakém programu na obrázky.

Tady máš ten tvůj 200x150. jen si ho ulož pod stejným názvem (015.jpg) a nahraj na FTP.
Totéž udělej s ostatními obrázky. Ani se nedivím, že máš vše 50x větší...

[015nb8.jpg]

vidím tohle

[http://img91.imageshack.us/img91/8090/drdysam4.th.g if]

No já bych ještě minimálně nastavil reklamu Webuzdarma na všechny stránky dolů, aby nebyla tak vidět a tomu menu dal obtékání.

Počítadlo vložíš jak píše Marek. Nemusíš ho mít z Toplistu. Klidně z Blueboardu, ale musíš tam vložit dobře ten kousek kódu, co se vygeneruje.