Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční hra

Dobrý večer,prosím o pomoc pro své známé,píší mě na ICQ,že jim nejde hra"aliens versus predator gold edition",jedná se o windows XP,1,6procesor,1024RAM,512grafika.Problém je v tom,že tyto počítače v rodině mají dva a na tom druhém u sestřenice hra funguje.Na jejich PC se hra začne rozbíhat a pak skončí výpisem: your 3D hardware does not have enough memory to run in this resolution or bit-depth.Please select a lower setting. Jsem starší generace a se hrami nemám zkušenosti,děkuji za případné rady pro odstranění problému.

Hra po nom chce, aby znizil graficke nastavenia, pretoze graficka karta nestiha. Teda konkretne rozlisenie, farebnu hlbku. Toto spravite v nastaveniach hry. Ak sa tam nedostanete, niekore hry maju v ponuke Start > Hra > konfigurator nastaveni. Nastavenia potom mozete urobit v nom.

Dobrý den,tak jsem tam byl,vše sníženo na Low,vypnuto anti-aliasing,přeinstalované ovladače grafiky a je to pořád stejné,myslím ten výpis ve hře.Jestli někoho z Vás jěště něco napadá budu vděčný,jiné hry jdou.Taky to měli zavirovaný,tak nevím co dál.

Mám pocit, že tahle sestava by měla dávat takovou hru s přehledem na maximalní rozlišení. Z osobních zkušeností bych viděl problém na nový ovladač, který již hru nezná nebo není uzpůsobený k starším hrám. Volil bych instalaci staršího driveru.

Možná je to totální blbost, ale není spuštěn Netmeeting? Kdysi jsem takhle nemohl rozjet Tocu 2, která mi pořád psala podobné hlášení (přesně už nevím). Tuším, že Netmeeting měl nějaký konflikt s DirectX, ale nevím, zda už to dnes není minulost.

No, problém bude v prvé řadě v té hře samotné, je to (bohužel) dost technicky nepovedená slátanina, která na třetině počítačů běhá plusminus tak, jak má, na třetině běhá s problémy a pády a na třetině prostě nejde vůbec a to i přes třeba zcela identický hardware.. jo, stalo se, že na dvou stejných počítačích se hra chovala pokaždé jinak. K řešení problému: poohlédnul bych se v prvé řadě u vydavate/výrobce hry po aktualizacích a záplatách, mám pocit, že k téhle hře jich nevyšlo zrovna málo, stáhnul je a aplikoval všechny dostupné..