Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční hra

Dobrý večer,prosím o pomoc pro své známé,píší mě na ICQ,že jim nejde hra"aliens versus predator gold edition",jedná se o windows XP,1,6procesor,1024RAM,512grafika.Problém je v tom,že tyto počítače v rodině mají dva a na tom druhém u sestřenice hra funguje.Na jejich PC se hra začne rozbíhat a pak skončí výpisem: your 3D hardware does not have enough memory to run in this resolution or bit-depth.Please select a lower setting. Jsem starší generace a se hrami nemám zkušenosti,děkuji za případné rady pro odstranění problému.

No, problém bude v prvé řadě v té hře samotné, je to (bohužel) dost technicky nepovedená slátanina, která na třetině počítačů běhá plusminus tak, jak má, na třetině běhá s problémy a pády a na třetině prostě nejde vůbec a to i přes třeba zcela identický hardware.. jo, stalo se, že na dvou stejných počítačích se hra chovala pokaždé jinak. K řešení problému: poohlédnul bych se v prvé řadě u vydavate/výrobce hry po aktualizacích a záplatách, mám pocit, že k téhle hře jich nevyšlo zrovna málo, stáhnul je a aplikoval všechny dostupné..