Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod videa

Co to je za profil Home Theater nebo HD 720p Profile nebo HD 1080p Profile
Jsou to profily z programu na převod videa do Divxu (DivX Converter) Hledám to nejlepší nastavení a tohle nevím co znamená

Tak divx profily nepoužívám -leda xvid. U xvid jde vybrat profil, zmáčknout more a přečíst si co který nastaví.

Hledám to nejlepší nastavení a tohle nevím co znamená

Nejlepší nastavení na co? Na běžnou televizu, PC stačí profil tuším home.

Home Theatre - rozlišení jako DVD (oboje - PAL, NTSC)
720HD - rozlišení 1280x720
1080HD - rozlišení až 1920x1080
- vždyť máš to tam napsané, to snad není se potřeba ptát.
Pokud zpracováváš DVD a budeš přehrávat v počítači nebo na stolní DVD, tak zvol Home Theatre. Kvalita samozřejmě záleží, jaký bitrate zvolíš a zda budeš zpracovávat dvouprůchodově, také je dobré si předem spočítat tzv. "index kvality" (počet bitů na bod).
Viz také:
http://www.netcam.cz/encyklopedie-ip-zabezpeceni/ro zliseni-videa.php#ntsc
Rozli%C5%A1en%C3%AD

Jo dík jen pro upřesnění
Přehrávám to na DVD přehrávač Philips DVP5960
přehrává DVD+R/RW, DVD-R/RW, DivX, (S)VCD, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG • MP3 a JPEG přehrává i z DVD disků • upscaler na vysoké rozlišení (720p/1080i) • USB port (přehrávání MP3, JPEG, DivX) • zoom