Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dávkový soubor

Napsat zaváděcí soubor AUTOEXEC.BAT a CONFIG.SYS pro zavedení určitých
zařízení např.: zavedení ovladače pro grafickou kartu, zvukovou kartu, myš a atd.. Nevim si stim rady. Byl bych děčný za cokoliv.

?? Tak s tim Startem bych si tak jisty nebyl.

Schvalne jsem vytahnul stare diskety a po zadani prikazu Start:

Disketa od WinME, Win98SE, DOS 6.22 prikaz nezna. Dal uz jsem nezkousel.

A:\>start
Chybnì pý¡kaz nebo n zev souboru (pripadne Bad Command or File Name).

Nu, vidím, že přes můj téměř požehnaný věk moje paměť do věků nesahá (ovšem je také pravdou, že jsem dos rychle nahradil MS-DOS 6.22 dosem z Windows a pokud jsem musel něco dělat s MS-DOsem, tak jsem ho takovými věcmi, jako je start a podobně, netrápil. To mě ovšem neomlouvá).