Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit hromadně z textu diakritiku

ahoj mám dvd přehrávač co asi neumí české titulky pri filmu divx s titulkama se místo háčků atd zobrazuje nesmysl ale titulky jsou české.

jde nejak aby se s textu hromadně odebrala diakritika abych to mohl dat k filmu a aspon koukat na titulky bez toho abych si musel domýštet co to bylo za slovo?

díkes

<troškuOT>
chtěl jsem se na to zeptat samostatně na foru PSPadu (nebo to tam najít). Když si napíšu text bez diakritiky na PDA, pošlu si to do počítače a chci v PSPadu doplnit diakritiku, udělá mi to z věty např:
"Me myslenky se odebiraly..."
" myšlenky se odebíraly..."
a vypadá to, jako když to psal retardovaný jedinec... Nejde nějak nastavit, aby u vícero možností vyskočilo okno a zeptalo se co dolpnit?
°/´/ˇ (nebo tak něco).
</troškuOT>