Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespravne tlačenie diakritiky

Zdravim,
mam uctovnicky program Omega (na WXP) a tlaciaren laser Kyocera FS-1000 cez LPT.
Problem je ten ze ked tlacim hocico, napr faktury tak namiesto niektorych diakritickych znakov mi vypise hlupost..napr I-O, DI- (ičo,dič), Forma êhrady, Miesto ur"enia, CelkovÖ suma ...
V nastaveni programu je len ze vam zmeni pismo v programe, nie na vystupe co sa tlaci (ale i tak ked zmenim pismo a vyberiem typ z Western na Central Europe, tak zmeni,dam Ok a znovu otvorim a zase Western).
Jedine co ma napadlo je to kodovanie v tlaciarni, tak som sa skusal pohral a pomenit nastavenia a nic:
Toto som skusal:
123al4.jpg

Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

S tímhle jsem se setkal a tuším že to byla právě nějaká Kyocera. V ovládacím menu tiskárny byla šikovně ukrytá volba používat písma tiskárny. Ta byla zaškrtnutá, stačilo ji odškrtnout a vše bylo v pořádku. Po instalaci se to defaultně zaškrtávalo. Zkus to ještě jednou projít.
EDIT: Teď vidím že problém je při tisku z toho programu. Jinak je tisk v pořádku ?