Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespravne tlačenie diakritiky

Zdravim,
mam uctovnicky program Omega (na WXP) a tlaciaren laser Kyocera FS-1000 cez LPT.
Problem je ten ze ked tlacim hocico, napr faktury tak namiesto niektorych diakritickych znakov mi vypise hlupost..napr I-O, DI- (ičo,dič), Forma êhrady, Miesto ur"enia, CelkovÖ suma ...
V nastaveni programu je len ze vam zmeni pismo v programe, nie na vystupe co sa tlaci (ale i tak ked zmenim pismo a vyberiem typ z Western na Central Europe, tak zmeni,dam Ok a znovu otvorim a zase Western).
Jedine co ma napadlo je to kodovanie v tlaciarni, tak som sa skusal pohral a pomenit nastavenia a nic:
Toto som skusal:
123al4.jpg

Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

z toho obrázku doporučuju vyzkoušet všechny volby (nakonec i to dole disabled), i když ta volba "bitmap" bude asi nejpomalejší.

ještě: jinak můžeš místo pomalejšího "high quality" tisku zkusit i nějaký střední, ne vždy je zákazník nadšený když musí čekat minutu na jednu a4.

při tisku používáš standardní fonty z windows (arial, times roman, courier new) anebo nějaké jiné?
není ten účetní program pro starší wirdows (win98)?

nie ten program je novy..na nove systemy..
neviem aky font to pouziva pri tlaceni - nastavuje sa to dakde vo WIne alebo v programe ? lebo v programe mam moznost len nastavit tabulku (to s cim pracujem na obrazobvke) a tam ma mnastavene MS Sans Serif a mozem si zmenit (nezda sa mi aby sa toto pismo pouzivalo na tlacenie, lebo ked som ho zmenil na nejake ozdobne tak len v tabulke faktur sa zmenilo, ale vytlacilo stale toto ako stale a bez diakritiky..)

S tímhle jsem se setkal a tuším že to byla právě nějaká Kyocera. V ovládacím menu tiskárny byla šikovně ukrytá volba používat písma tiskárny. Ta byla zaškrtnutá, stačilo ji odškrtnout a vše bylo v pořádku. Po instalaci se to defaultně zaškrtávalo. Zkus to ještě jednou projít.
EDIT: Teď vidím že problém je při tisku z toho programu. Jinak je tisk v pořádku ?