Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení IP kamery do sítě

Dobrý den, uvažuji o tom, že si do domu koupím IP kameru. Jelikož nejsem v počítačových síťích moc zkušený, tak se bojím zapojení a všeho toho nastavení. Mohl by mi někdo, kdo má zkušenosti s instalací a nastavování IP kamery říct, jak moc je to složité a jestli to zvládne i nezkušený člověk? Děkuji.
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Jen si říkám jestli v tom testu není trochu blbý když zabírá i pozemky sousedům. To by asi neměl co? Jinak právě moc peněz se mi do toho dávat nechce. Chápu, že pokud bych chtěl opravdu velký zabezpečení, tak musím investovat poměrně víc peněz. Říkám si, že by možná stačilo něco jako je ten D-Link. Jenom si říkám jestli tu otočnou a nebo pevnou, kterou bych nastavil na jedno místo a byl by klid.

Jen si říkám jestli v tom testu není trochu blbý když zabírá i pozemky sousedům. To by asi neměl co?

Nebud hnidopich;o). So susedmi nastastie vychadzam dobre.
Ak to chces do bytu a na toho psa tak potom ten model, co som sem daval. Zakaznik to mal len tak na stole polozene a chcel pohyb, keby bol pes v inej casti miestnost.i

Jinak teda mám v plánu brát něco jako je D-Link DCS-5000L/E a našel jsem bml safe eye 360. Vypadá to hodně podobný, ale je tam ještě možnost mít paměťovou kartu. Nemyslíte, že to bude lepší když se bude pro jistou záznam ukládat na kartu?