Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krabice!

Dobrý den,
Objednala jsem si u společnosti Kasa.cz notebook.Ale bohužel nefungoval tak jak měl.Oni mi chtějí z ceny vzít 10% za to ,že jsem neodeslala balík v originálním balení.Zajímalo by mě kolik stojí originální krabice Asus na notebook ASUS F5VL-AP006C 15.4''C/ T5450/ DVDRW/ 160G5/ 2G/ BT/ V/ Vista Premium/ + originální brašna a myš Asus ?Zda by bylo možné tuto krabici sehnat,abych o ty peníze nepřišla?
Sice si myslím,že to je proti zákonu,ale co mám dělat!
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

Nemají na to ze zákona nárok, koupila jsi si výrobek a ne krabici... Na druhou stranu, mají-li něco v tomto duchu uvedeno v obchodních podmínkách a odfajfkovala jsi že s nimi souhlasíš (zřejmě ano, bývá tím podmíněna objednávka) tak máš bohužel smůlu neboť jsi jimi vázána a v přímém rozporu se zákonem to není.