Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krabice!

Dobrý den,
Objednala jsem si u společnosti Kasa.cz notebook.Ale bohužel nefungoval tak jak měl.Oni mi chtějí z ceny vzít 10% za to ,že jsem neodeslala balík v originálním balení.Zajímalo by mě kolik stojí originální krabice Asus na notebook ASUS F5VL-AP006C 15.4''C/ T5450/ DVDRW/ 160G5/ 2G/ BT/ V/ Vista Premium/ + originální brašna a myš Asus ?Zda by bylo možné tuto krabici sehnat,abych o ty peníze nepřišla?
Sice si myslím,že to je proti zákonu,ale co mám dělat!
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

Podla mojich najlepsich vedomosti (overene niekolkymi webshopmi) nemaju pravo si uctovat ziaden poplatok ani ziadat originalny obal spat. Ja by som to riesil najprv upozornenim s odvolanim sa na konkretne paragrafy (na slovensku spotrebitel.sk), neskor upovedomenim organov ekvivalentych slovenskej SOI (Slovenska obchodna inspekcia). SOIky sa vacsinou boja ako cert kriza, vlastna skusenost.

Nemají na to ze zákona nárok, koupila jsi si výrobek a ne krabici... Na druhou stranu, mají-li něco v tomto duchu uvedeno v obchodních podmínkách a odfajfkovala jsi že s nimi souhlasíš (zřejmě ano, bývá tím podmíněna objednávka) tak máš bohužel smůlu neboť jsi jimi vázána a v přímém rozporu se zákonem to není.

Samotnu krabicu samozrejme nikde nekupis;o). Inak podla popisu sa mi zda, ze si im poslala spat nb a nechala si krabicu, mys a tasku? Divna reklamacia.
Inak pri eshopoch by som si dal naozaj pozor na balenie. V kamennom obchode naozaj nie je nutne si krabicu nechavat, ale pri eschopoch urcite hej. Nevidel som este eshop, ktory by toto nemal zakomponovane v podmienkach.