Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace win 7 starter, nejde formátovat disk, chybové hlášení

Dobrý den, ahoj,

chtěla bych požádat o radu. Přeinstalovávám počítač Eee PC asus x101, operační systém windows 7 starter, instaluji z usb. Systém se načte, ale u disku mám problém nejde zformátovat, hází mi to chyby, když dám nainstalovat je to stejné, viz. příloha. Prosím, je možné s tím něco dělat? Děkuji moc za všechny rady, hezký den

Hoši, hoši, hoši...
Tých 100MB je oddiel s inštalačkou - Eee srandy totiž sa nedodávali s inštalačným médiom, všetko bolo na HDD. Takže tých 100MB je na to určených, preto je tam prístup zakázaný. Pri inštalácii musí na oddiel 2 disku 0. A tam inštalovať OS.