Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Y700

Ahojte. Mam taky problem ze dost casto mi zamrzne notebook. Denne aspon 3x. Teploty su v poriadku. Je to uplne novy notebook. Tak som spozoroval ze ked sa zacne vybijat vtedy mi zamrzne ale nie som si isty. V com moze byt chyba?

To je pořád ten samej?
1. Teploty v pořádku - to znamená kolik °C při zátěži?
2. Vytížení CPU při zamrznutí je jaké?
3. V seznamu programů automaticky spouštěných po startu nejsou nějaké nesmysly či podezřelé věci?
4. V Prohlížeči událostí se vyskytují nějaké chyby z doby zamrznutí? Pokud ano, tak jaké?

Osobně bych - protože jak píšeš je to nový notebook - použil obnovení z recovery a pokud to bude zlobit i poté, tak reklamoval.

Pozrel som sa na udalosti a velakrat tam mam Warning asi z tej doby kde zamrzol notebook.
Toto tam pise:The speed of processor 1 in group 0 is being limited by system firmware. The processor has been in this reduced performance state for 71 seconds since the last report.
The speed of processor 3 in group 0 is being limited by system firmware. The processor has been in this reduced performance state for 71 seconds since the last report.
The speed of processor 7 in group 0 is being limited by system firmware. The processor has been in this reduced performance state for 71 seconds since the last report.

atd. az kym speed of processor 0 in group 0 nezostane.

Potom je tam Warning Kernel chyba: The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ROOT\SYSTEM\0001.

V com je chyba?

Tohle prostuduj: https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windows8_1-hardware/kernel-processor-power-eventid-37/21f6a859-2041-4546-b8ad-15d1912c1595?auth=1

Začínám mít podezření na rozdrbaný Windows (používáš čističe?), případně nějaký svinstvo (instaluješ warez?), případně příliš aktivní antivir (ten ESET už jsi opravdu odinstaloval? Co tam máš teď?).

Doporučuji obnovit systém z recovery a pokud to bude zlobit i poté, tak reklamovat.

ahojte ten problem som vyriesil, vkuse som mal zapnuty vysoky vykon y cpu bol stale v boost mode

teraz zas mam taky ze ked hrajem najnovsie hry tak mi idu plynulo ale len ked mam nb na nabijacke akonahle vypnem z nabijacky zacne sekat hra potom ide 3,4 sekundy plynulo a potom zas zacne sekat

To je celkem logické, že z při provozu na baterii přejde notebook do úspornějšího režimu, aby ji šetřil. Ovšem mělo by se to dát přenastavit v možnostech napájení. Samozřejmě za cenu rychlejšího vybití baterie...