Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS WORD - nezobrazí se text

Ahoj všem! Mám problém s MS Word. Asi před týdnem proběhli aktualizace MS Office a od té doby u některých dokumentů (i v Excelu) zmizeli např. z tabulky některé údaje (text), stejně tak i ve Wordu. Přitom, když stejný dokument otevřu v jiném PC, tak text lze vidět. Nevíte, zdali je problém v aktualizacích, nebo v nějakém nastavení? Díky za info.

Windows - jaká verze?
Office - jaká verze?
Nové aktulizace měly problém především u Otlooku 2007 (něco se pošvédštilo, řešilo se to tady víckrát), možná se tedy nějaké problémy u Tebe projevily i u Wordu a Excelu.

Zkus obnovit systém do doby, kdy to fungovalo, případně ty aktualizace odinstalovat. Pokud to bude fungovat, tak v obou případech bys měl ty aktualizace poté zakázat, aby se Ti tam nenacpaly znovu.

Tak u MS Office 2016 problém s těmito aktualizacemi zaznamenán nebyl.

Mohl bys sem dát obrázky? Nějak si to moc nedokážu představit - tedy jestli ty dokumenty nejsou tajné...

Na kolika PC ten text není vidět?
Když na to místo přesuneš kurzor, nebo to místo s textem označíš tažením myší, děje se něco?
Je problém s více dokumenty? Zvětšuje se jejich počet?
Předpokládám, že ve firmě máte zálohovány i starší verze těch dokumentů - zlobí také?
Tady byl podobný problém s odsazením.

Zkusil bych AdwCleaner a MBAM na počítačích, kde jsou problémy. Spustíš v nouzáku, vše, co najdou, smaž.