Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 8 má cenu si ho koupit?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, má cenu si kupovat nový telefon Apple Iphone 8? nikdy jsem Iphona neměl ale každý říká že se nesekaj mají větší stabilitu operačního systemu a hlavně vše je plynulejší a stabilnější než u androidu tak fakt nevim, samozřejmě až trochu poklesne dolu s cenou bych si ho chtěl koupit. Koupil jsem si S8 plus ale musim říct že nic moc poslední telefon od samsungu jsem měl note 4 a ten byl lepší ve všem No a nebo od samsungu vyšel tedkom ten note ne? ale taky asi nic moc ne? díky za odpovědi slušných lidí :).

Musis vedet sam, jestli chces obetovat castku, zaktrerou bys mohl mit slusny notebook a slusny telefon s Androidem najednou - za telefon s uhryznutym jabkem...

PS: Apple mam rad, mam MacBook, ale telefon od Apple, bych si fakt nekoupil... Osobne bych nedal za telefon vic, jak 5K.

Já osobně proti iPhonům nic nemám, kdo potřebuje a VYUŽIJE jejich funkce pravděpodobně si bude mnout ruce. Ale pokud se musíš sám sebe ptát, jestli má cenu ho koupit, odpověď bude, že spíše ne. Pokud si tím nejsi jistý, pravděpodobně to pro tebe příliš výhodné nebude. Mobil s takovou pořizovací cenou je vhodný spíše pro lidi kteří přesně ví co chtějí a očekávají v těch žádaných ohledech špičkovou kvalitu.
Koupit si ho jen tak asi moc dobrá volba nebude.

Doporučil bych asi iPhone X. Příští týden v pátek jde do prodeje v ČR. Příští týden bude klíčový pro všechny jablíčkáře a příznivce moderních technologií. Přijde smartphone, který nabídne zbrusu nové technologie a OLED displej – poprvé v iPhonech.